Başkent Öğretmenevi
Başkent Öğretmenevine Hoşgeldiniz

Restoran - Kafeler

Lobby: Sıcak ve şık ortamı Başkent Öğretmenevi'nden içeri adım attığınızda içinizi ferahlatan işte burası benim evim diyebileceğiniz titizlikle hazırlanmış dekoru ile kütüphanesi pastanesi sıcak ve soğuk içecekleriyle sizlere tam bir aile ortamı yaşatmaktadır. Burayı tüm Ankaralıların buluşma noktası yapmaktadır. Ayrıca iş görüşmeleri arkadaşlarınızla sohbetleriniz için kusursuz bir mekan.

Topkapı Restaurant ( a la carte restoran ) : Nefis bir yemek, özenli dekoru, sıcak ortamı ile düzenli ve rakipsiz bir servis özleyip arayanlar için eşsiz bir ortam sunmaktadır. Soğuk mezeleri ana yemekleri ile Türk ve Dünya mutfaklarının en lezzetli örnekleri içecekleriyle haftanın her günü 18:00 – 24:00 arası hizmet vermektedir. Salon kapasitesi 25 masa – 125 kişilik kapalı alanı ve yaz aylarında Ankara manzaralı balkonu ile birlikte 36 masa – 175 kişiliktir.

Panorama Kafe: Muhteşem Ankara manzarası eşliğinde, enfes lezzetlerimizi tatma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bahçe Restaurant ( a la carte restoran ) : Şehrin merkezinde doğa ile iç içe yer alan restorantımızda kendinize özel anılar yaratabilir, çeşitli lezzetlerimizi keşfedebilirsiniz.

Bahçe Kafe : Yeşil ve doğal ortamımızda bulunan kafemizde, şehrin stresinden uzak, huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.

Rezervasyon : 0312 2129640 – 238