Başkent Öğretmenevi
Başkent Öğretmenevine Hoşgeldiniz

Rezervasyon 1. Adım

1.ADIM

ONLINE REZERVASYON

Kredi Kartı veya EFT/Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

*-Misafirlerimizin konaklama istedikleri tarihe ilişkin kurumumuz resepsiyonu ile irtibat kurarak odaların uygunluk durumu ile ilgili bilgi aldıktan sonra rezervasyonun geçerli olabilmesi için kurumumuz banka hesabına 1 günlük konaklama bedelini kaparo olarak yatırarak dekontunu info@baskentogretmenevi.com.tr  adresimize göndererek teyit almaları yeterli olacaktır.
*-Kamu ücret tarifesi sadece kamu çalışanlarını kapsamaktadır. Giriş sırasında kamu çalışanı olduğunuzu gösterir belge kamu fiyatı seçildi ise ibraz etmeniz istenecektir. Belge ibraz edemeyen misafirlerimiz sivil fiyat farkı tahsil edilecektir
 *-EFT ve Havale ile yapılan oda rezervasyonlarında ücret 24 saat içerisinde yatırılmadığı
   taktirde rezervasyonunuz İptal edilecektir
 *-0-6 yaş arası çocuklar için yatak talep edilmesi durumunda ek yatak ücreti alınır. 6 yaş ve üzeri çocuklardan tam ücret alınır.
   Konaklama ücreti;kredi kartı ile veya kurumun banka hesabına yatırılmak suretiyle peşin olarak tahsil edilir.
*-Aynı odada konaklamak isteyen erkek ve kadın misafirlerimizden evli olduklarını ispat edecek belgeyi kurumumuza ibraz etme zorunlulukları vardır. Evlilik durumlarını ibraz edemeyenlerin rezervasyon iptalleri söz konusu olacak ve kurumdan ücret iadesi talep edemeyeceklerdir
 *-Merkezi sistemiyle ısınma sağlanmaktadır. TV-Banyo-Saç Kurutma Makinası-WC-Mini Buzdolabı-Ücretsiz WİFİ(sınırsız).   
 *-Otele giriş (check-ın) saati öğlen 13:00 başlar Otel çıkış (check-out) saatı  11:00 dir..

                                                                                KONAKLAMA REZERVASYONU İPTALLERİ

  • Konaklama tarihinden 5 gün öncesine kadar konaklama rezervasyonlarını iptal ettirenlere peşin yatırdıkları ücretin tamamı iade edilir. Rezervasyonlarını konaklama tarihine 5 günden daha az süre kalınan dönem içinde iptal ettirenlere ise peşin yatırdıkları ücret % 20 kesinti yapılmak suretiyle iade edilir.
  • Konaklama, belirtilen çıkış tarihinden önce sonlandırılmak istendiğinde; en geç saat 11.00’e kadar kuruma bilgi vermek kaydıyla peşin alınan konaklama ücretinin konaklanmayacak günlere ait kısmı % 20 kesintili olarak iade edilir.
  • Yukarıda belirtilen kurallar ve rezervasyon iptalleri  29.04.2021 Tarihli 31469 Sayılı Resmi gazetede yayınlanan MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMENEVİ, ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU UYGULAMA YÖNETMELİĞİ çerçevesinde hazırlanmıştır. Tüm faydalanıcılar, kurum kurallarına uymakla yükümlüdür.

 *-Giriş / Çıkış tarihini seçtiğinizde otelimizde müsait olan odalar listelenecektir.

KİŞİ SAYISI