Başkent Öğretmenevi
Başkent Öğretmenevine Hoşgeldiniz

Organizasyon

Konferans Salonu

290 koltuk kapasiteli...
290 koltuk kapasiteli konferans salonunda 4 dilde simültane tercüme sistemi, sinevizyon bulunmaktadır. Konferans salonu, alt ve üst fuayede sergi, kokteyl gibi faaliyetler düzenlenebilmektedir.


Toplantı Salonları

Kendinizi rahat hissedeceğiniz ve toplantılarınızı en verimli şekilde gerçekleştirebileceğiniz 7 adet toplantı salonu ve bir adet 300 kişilik konferans ve kongre salonu ile ( her türlü ikram dahil) hizmetinizdeyiz.


Hitit Salonu

Şehir merkezinde ulaşımın en kolay olduğu bölgede otopark sorunu yaşamıyacağınız düğün, nişan, söz, kına, sünnet, kokteyl, organizasyonları gala yemekleri, şirket yemekleri, mezuniyet baloları, yıldönümü kutlamaları ramazan ayı boyunca iftar yemeklerinizi, size özel hazırlanabilen menülere ev sahipliği yapan Başkent Öğretmenevi profesyonel ekibiyle 1993 yılından bu yana öğretmenlerimiz ve tüm Ankaralıların hizmetindedir. 180 kişi kapasiteli salonumuz her türlü ziyafet ve toplantı için uygundur.


Angora Salonu

Şehir merkezinde ulaşımın en kolay olduğu bölgede otopark sorunu yaşamıyacağınız düğün, nişan, söz, kına, sünnet, kokteyl, organizasyonları gala yemekleri, şirket yemekleri, mezuniyet baloları, yıldönümü kutlamaları ramazan ayı boyunca iftar yemeklerinizi, size özel hazırlanabilen menülere ev sahipliği yapan Başkent Öğretmenevi profesyonel ekibiyle 1993 yılından bu yana öğretmenlerimiz ve tüm Ankaralıların hizmetindedir. 420 kişilik kapasiteli salonumuz her türlü ziyafet ve toplantı için uygundur.


Gordion Salonu

Şehir merkezinde ulaşımın en kolay olduğu bölgede otopark sorunu yaşamıyacağınız düğün, nişan, söz, kına, sünnet, kokteyl, organizasyonları gala yemekleri, şirket yemekleri, mezuniyet baloları, yıldönümü kutlamaları ramazan ayı boyunca iftar yemeklerinizi, size özel hazırlanabilen menülere ev sahipliği yapan Başkent Öğretmenevi profesyonel ekibiyle 1993 yılından bu yana öğretmenlerimiz ve tüm Ankaralıların hizmetindedir. 300 kişi kapasiteli salonumuz her türlü ziyafet ve toplantı için uygundur. Her sabah 7:30 - 10:00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir.


Fuaye

Şehir merkezinde ulaşımın en kolay olduğu bölgede otopark sorunu yaşamıyacağınız düğün, nişan, söz, kına, sünnet, kokteyl, organizasyonları gala yemekleri, şirket yemekleri, mezuniyet baloları, yıldönümü kutlamaları ramazan ayı boyunca iftar yemeklerinizi, size özel hazırlanabilen menüleri 4 ayrı salon seçeneğiyle ev sahipliği yapan Başkent Öğretmenevi profesyonel ekibiyle 1993 yılından bu yana öğretmenlerimiz ve tüm Ankaralıların hizmetindedir.