Başkent Öğretmenevi
Başkent Öğretmenevine Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Kapılarını 1993 yılında açan Başkent Öğretmenevi, konaklama ve sosyal alanlarıyla hem değerli öğretmenlerimizin hem de tüm vatandaşların hizmetinde…

Türkiye’nin en büyük öğretmenevi olan Başkent Öğretmenevi, 290 oda ve 541 yatak kapasitesine sahip. Herkese uygun farklı oda tipleriyle Başkent Öğretmenevi Double Oda, Twin Oda (İki kişilik), Triple Oda (3 kişilik), Double ve Tek Yataklı oda ile Suit oda seçenekleri sunuyor.

(Odalar İçin Tıklayınız)

Bünyesinde çok sayıda sosyal imkânı da bulunduran Başkent Öğretmenevi’nde çok amaçlı toplantı odaları, 270 kişi kapasiteli konferans salonu ve restoranlar mevcut. Ayrıca bay-bayan kuaförü ve market de misafirlerimizin ihtiyaçları için hazır bulunuyor.

(Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız)

Yenilenen çağdaş ve modern lobisi, yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçek kokularının eşlik ettiği bahçe cafe ve çocuklarınızın eğlenebileceği parkıyla da Başkent Öğretmenevi, misafirlerine keyifli saatler sunuyor.

(Bahçemiz İçin Tıklayınız)VİZYONUMUZ

Başkent Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu olarak 1993 yılından bu yana hizmet veren tesisimizin, güven ve dürüstlüğü ilke edinerek, güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli hizmet anlayışıyla Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’deki öğretmenevleri içinde fark yaratmaya devam etmesini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Her yeni neslin mimarı olan öğretmenlerimiz ve hizmetimizden memnun kalan misafirlerimiz için sürekli kendini yenileyen yönetici ve personelimiz ile beraber daha kaliteli ve uzun ömürlü hizmet verilebilmektir.